Historická svítidla - výroba a prodej

Výroba a prodej osvětlovací techniky

Zabýváme se výrobou luxusní historické a atypické osvětlovací techniky (lustrů, luceren, lamp, nástěnných svícnů, aplik a svícnů - benátských, tereziánských, holandských, košových atd). Nabízíme prodej restaurovaných originálních starožitných osvětlovacích těles a restaurování svítidel a kovových součástí historických objektů. Vlastníme licenci Ministerstva kultury ČR.

Služby

Zakázková výroba svítidel

Na Vaše přání Vám navrhneme a zhotovíme taková svítidla, která budou nejlépe korespondovat s Vašim interiérem a Vašimi potřebami.

Prodej starožitných svítidel

Prodej restaurovaných starožitných historických svítidel všech slohů a typů - lustrů, lamp, nástěnných svítidel, luceren, svícnů, kandelábrů a dalších. U elektrifikovaných svítidel je přiložena revizní zpráva elektroinstalace.

Restaurátorské práce

Restaurování historických svítidel a kovových součástí historických objektů (vypracování restaurátorského záměru, provedení restaurátorského průzkumu, restaurování, vypracování restaurátorské zprávy).

Poradenství

Náš tým odborníků Vám nabízí naše dlouholeté zkušenosti v oblasti osvětlení interiérů zámků, luxusních hotelů, konferenčních sálů, nadstandardních bytů. Osvětlení objektů řešíme komplexně včetně osvětlení sociálních a technických zázemí objektů.

Půjčovna lustrů

Půjčovna historických osvětlovacích těles (pro film a jiné speciální účely). Svítidla dodáme dle požadavku bez, nebo s elektrifikací. Elektrifikované jsou opatřeny revizní zprávou elektroinstalace. Součásti zápůjčky muže být i doprava a odborná montáž. Sortiment půjčovny se stále obnovuje. V případě zájmu o aktuální nabídku nás prosím kontaktujte. Ceny za půjčení jsou smluvní, závisí na typu svítidla a době zápůjčky.